fbpx
Przejdź do treści

SZKOLENIA ONLINE

szkolenia online

Szkolenia online realizują cele i program szkoleń prowadzonych dotąd na sali szkoleniowej.

Warsztaty online odbywają się „na żywo” za pomocą odpowiedniej platformy LiveWebinar.pl – nie wymagającej żadnej dodatkowej instalacji i w pełni bezpiecznej. Trener i uczestnicy są w stałym kontakcie ze sobą zarówno audio jak i video, z możliwością prowadzenia aktywnych działań treningowych.

Warsztaty online mogą przebiegać równie intensywnie i z pełnym zaangażowaniem uczestników, jak w trakcie szkolenia na sali – z tym, że wszyscy zamiast spotykać się w jednym miejscu, łączą się ze sobą za pośrednictwem otrzymanego linku, będąc innych lokalizacjach.

Każdy z uczestników powinien mieć bezpośredni dostęp do:

  • komputera/laptopa z kamerką oraz dobrym łączem internetowym
  • standardowych słuchawek z mikrofonem (jako wystarczającego minimum)
  • ew. smartfona potrzebnego do używania niektórych aplikacji.

Realizowane w trakcie warsztatów online aktywności zależą od celu szkolenia, kreatywności trenerów i chęci uczestników, ponieważ możliwości techniczne platformy i istniejących prostych w obsłudze aplikacji są tak duże, że zapewniają ciekawe zajęcia przez cały dzień szkoleniowy (czyli 6 godzin pracy podzielone na 4 bloki po 1,5 godziny z przerwami po 15-30 min.).

Sprawdź możliwości i skorzystaj z 1-dniowych szkoleń online realizując w formie intensywnego warsztatu z tymi samymi ekspertami programy otwartych szkoleń 2-dniowych:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7