Przejdź do treści

SZKOLENIA ONLINE

KATEGORIE -menu 432x409-1

Szkolenia online to efektywne i elastyczne rozwiązanie

Szkolenia online realizują cele i program szkoleń prowadzonych stacjonarnie, oferując równocześnie wygodę i elastyczność zdalnego uczestnictwa.

Bezpieczna platforma do nauki na żywo

Warsztaty online odbywają się „na żywo” za pomocą bezpiecznej platformy LiveWebinar.pl. Wejście w link nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji. Trener i uczestnicy są w stałym kontakcie zarówno audio, jak i video, z możliwością prowadzenia aktywnych działań warsztatowych.

Wymagania techniczne dla uczestników

Każdy z uczestników powinien mieć bezpośredni dostęp do komputera/laptopa z kamerką i mikrofonem oraz dobrym łączem internetowym.

Różnorodne aktywności podczas warsztatów online

Realizowane w trakcie warsztatów online aktywności zależą od celu szkolenia, kreatywności trenerów i chęci uczestników. Możliwości techniczne platformy i prostych w obsłudze aplikacji zapewniają ciekawe zajęcia przez cały dzień szkoleniowy (czyli 6 – 7 godzin pracy podzielone na bloki po 1,5 godziny z przerwami po 15-30 min.).

Łączenie szkoleń online ze stacjonarnymi

Szkolenia online mogą być łączone ze stacjonarnymi w złożone projekty szkoleniowe typu hybrydowy lub blended learning. Wybrana forma zależy od potrzeb Klientów.

Szkolenia OTWARTE możemy przeprowadzić również w formie ZAMKNIĘTEJ dla pracowników jednej organizacji. Szkolenia ONLINE są dostępne także w formie stacjonarnej lub hybrydowej.

Zobacz wszystkie programy i terminy szkoleń

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11