Homo Creatore, czyli więcej niż firma szkoleniowa

Sprawdź, w czym się specjalizujemy i co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Pomagamy menedżerom w zarządzaniu zespołem i wprowadzaniu zmian
 • Dostarczamy firmom praktyczne rozwiązania oparte o sprawdzoną wiedzę i aktualne inspiracje
 • Wspieramy w podnoszeniu kompetencji miękkich dzięki trafnej diagnozie potencjału i skutecznym szkoleniom

Założycielką i główną siłą napędową Centrum Homo Creatore jest Anna Podgórska, która wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenia organizacyjne oraz wiedzę z zarządzania i psychologii, by skutecznie wpływać na kluczowy czynnik sukcesu każdej organizacji – ludzi. W zarządzie firmy jest również Adam Namysłowski, doskonały, charyzmatyczny trener liderów największych polskich organizacji, który już w 2014 r. uzyskał tytuł najlepszego trenera Pulsu Biznesu w ocenie uczestników szkoleń.

Nasze autorskie podejście do uczenia się jako procesu przechodzenia człowieka przez zmianę opiera się na wieloletniej aktywności w biznesie, rynku szkoleniowym oraz doświadczeniach przemian technicznych, kulturowych i pokoleniowych. Nasz zespół to około 20 sprawdzonych ekspertów, liderów projektów, ekspertów i trenerów współpracujących z nami od lat.

Podstawą naszego działania jest ścisła współpraca z Klientami na każdym etapie oraz skuteczność w rozpoznaniu ich potrzeb, wartości i kultury organizacyjnej.

Jesteśmy kreatywni w przygotowaniu trafnych rozwiązań i elastyczni w rzetelnej realizacji. Angażujemy się mocno w każdy nowy projekt. Nasz profesjonalizm i wysoką jakość usług potwierdzają opinie dotychczasowych Klientów.

Nie podejmujemy się realizowania projektów, które wg naszej wiedzy i przekonania, nie mają szans powodzenia, lub nie są zgodne z naszymi wartościami.

urzad-pracy

 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych MPiPS pod numerem: 2.14/00226/2013

 

Korzyści ze współpracy z Homo Creatore

Oto 5 atutów, dlaczego warto z nami współpracować:

1. Nasze doświadczenie to Twoja skuteczność:

  • Korzystając z naszego doświadczenia, zyskujesz dostęp do sprawdzonych praktyk, które przekładają się na sukces Twój oraz Twojej organizacji.

2. Indywidualne podejście i systemowe rozwiązania:

  • Przygotowujemy spersonalizowane programy rozwoju, dostosowane do specyfiki Twojej firmy oraz potrzeb uczestników.

3. Stosujemy naukowo potwierdzone metody:

  • Wdrażamy innowacyjne, naukowo zweryfikowane rozwiązania (Evidence-Based Management), zapewniając zakładane efekty dla uczestników projektów oraz ich firmy.

4. Eksperci z pasją działają na Twoją korzyść:

  • Nasi specjaliści inspirują uczestników do rozwoju, wzmacniając ich motywację wewnętrzną i przyczyniając się do sukcesów indywidualnych oraz zespołowych.

5. Wspieramy wartości i cele Twojego biznesu:

  • Realizujemy podejście H2H (Human-to-Human), skupiając się na wartościach i potrzebach klientów i uczestników, co pomaga w osiągnięciu istotnych, długoterminowych celów Twojej organizacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie szkoleniowej? Odwiedź naszą stronę z ofertą szkoleń otwartych lub szkoleń zamkniętych IN COMPANY.

Jeżeli potrzebujesz badań potencjału dla siebie lub współpracowników a nawet audytu całego zespołu czy firmy – najlepiej  skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy propozycje dopasowane do Twoich potrzeb.

  Lubimy i potrafimy zrealizować projekty nietypowe, kochamy wyzwania - działaj z nami!