Homo Creatore, czyli więcej niż firma szkoleniowa

Sprawdź, w czym się specjalizujemy i co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Uczymy, jak podnieść swoją pewność siebie i skuteczność w działaniu
 • Pomagamy wszystkim osobom pełniącym role menedżerskie i liderskie w zarządzaniu zespołem i wprowadzaniu zmian
 • Dostarczamy firmom praktyczne rozwiązania oparte o sprawdzoną wiedzę i aktualne inspiracje
 • Wspieramy w podnoszeniu kompetencji miękkich a w tym szczególnie – kluczowych kompetencji przyszłości – dzięki trafnej diagnozie potencjału i skutecznym szkoleniom

Założycielką i główną siłą napędową Centrum Homo Creatore jest Anna Podgórska, ekspertka badania potencjału, mentorka liderów i trenerka biznesu, która wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenia organizacyjne oraz wiedzę z zarządzania i psychologii, by skutecznie wpływać na kluczowy czynnik sukcesu każdej organizacji – ludzi.

W zarządzie firmy jest również Adam Namysłowski, charyzmatyczny trener liderów największych polskich organizacji, twórca niezwykle angażującej i dającej długotrwałe efekty metody szkoleniowej RPT (Role Play Training). Adam w 2014 r. uzyskał tytuł Najlepszego Trenera Pulsu Biznesu w ocenie uczestników szkoleń.

Nasze autorskie podejście do uczenia się jako procesu przechodzenia przez zmianę opiera się na wieloletnim doświadczeniu  biznesowym i szkoleniowym oraz dogłębnej wiedzy na temat przemian technicznych, kulturowych i pokoleniowych. Nasz zespół to około 20 sprawdzonych i współpracujących z nami od lat ekspertówz i trenerów.

Podstawą naszego działania jest ścisła współpraca z Klientami na każdym etapie realizacji projektu oraz skuteczność w rozpoznaniu potrzeb, wartości i kultury organizacyjnej.

Jesteśmy kreatywni w przygotowaniu trafnych rozwiązań i elastyczni w rzetelnej realizacji. Angażujemy się mocno w każdy nowy projekt. Nasz profesjonalizm i wysoką jakość usług potwierdzają opinie dotychczasowych Klientów.

Nie podejmujemy się realizowania projektów, które wg naszej wiedzy i przekonania, nie mają szans powodzenia, lub nie są zgodne z naszymi wartościami.

Nie stosujemy w marketingu działań opartych na kupowaniu tytułów typu „Najlepsza firma…”.

O jakości naszych działań i przekładaniu się ich na konketne sukcesy naszych Klientów świadczy ponad 20 lat na rynku i kontynuowanie wieloletniej współpracy.

urzad-pracy

 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych MPiPS pod numerem: 2.14/00226/2013

 

Korzyści ze współpracy z Homo Creatore

Oto 5 atutów, dlaczego warto z nami współpracować:

1. Mamy doświadczenie i działamy skutecznie:

  • Wdrażamy najlepsze praktyki sprawdzone w wielu firmach.

2. Podchodzimy do projektów systemowo:

  • Stosujemy rozwiązania dopasowane do zbadanej specyfiki Klienta.

3. Stosujemy naukowo potwierdzone metody:

  • Wdrażamy innowacyjne, naukowo zweryfikowane rozwiązania (Evidence-Based Solutions), zapewniając zakładane efekty dla uczestników projektów oraz firmy.

4. Jesteśmy specjalistami z wiedzą i pasją:

  • Nasi specjaliści inspirują uczestników do rozwoju, wzmacniając ich motywację wewnętrzną i przyczyniając się do osiągnięcia przez nich celów z sukcesem.

5. Dbamy o sens pracy, wspierając wartości i cele Twojego biznesu:

  • Realizujemy podejście H2H (Human-to-Human), skupiając się na potrzebach Klientów i Uczestników. Pomagamy osiągnąć istotne, długoterminowe cele.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie szkoleniowej?
Odwiedź nasz SKLEP z produktami gotowymi lub zapoznaj się z propozycją projektów i szkoleń zamkniętych IN COMPANY realizowanych na zamówienie.

Jeżeli potrzebujesz BADAŃ POTENCJAŁU dla siebie lub współpracowników a nawet audytu całego zespołu czy firmy – najlepiej  skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy propozycje dopasowane do Twoich potrzeb.

  Lubimy i potrafimy zrealizować projekty nietypowe, kochamy wyzwania - działaj z nami!