fbpx
Przejdź do treści

SPRZEDAŻ i NEGOCJACJE HANDLOWE

Poznaj szkolenia sprzedażowe B2B, które pomagają szybko poprawić wyniki Handlowcom, KA a także Menedżerom kierującym zespołami handlowymi.

Dostępne także w wersji ONLINE!

Nasze szkolenia sprzedażowe dają uczestnikom znajomość aktualnych i sprawdzonych metod, technik i narzędzi wykorzystywanych we współczesnym biznesie – w sprzedaży i negocjacjach handlowych B2B.

Umiejętności, których możesz się u nas nauczyć, stanowią niezbędne wyposażenie nie tylko handlowców, ponieważ powinny je w odpowiednim stopniu posiadać wszystkie osoby, które kontaktują się z klientami firmy!

Na przykład umiejętności związane z pozyskiwaniem wymagań klientów są konieczne np. informatykom, którzy rozmawiają z klientami, podobnie jak pracownikom technicznym.

Od ich skuteczności komunikacyjnej zależy ustalenie:

  • jakich praktycznie właściwości oczekuje klient od produktu,
  • jakie specyficzne potrzeby ma zaspokoić ten produkt,
  • czego klient sobie nie uświadamia z aspektów technicznych a co może zasadniczo wpłynąć na jego skłonność do zakupu i akceptowaną cenę.
  • i na koniec – jakie ma zastrzeżenia i obiekcje oraz, co z nimi zrobić.

Szkolenia sprzedażowe, które prowadzimy mają zastosowanie dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę handlową, jak i bardzo doświadczonych w tym obszarze.

Wszyscy dziś są sprzedawcami ⇒ Trzeba wygrywać większym profesjonalizmem!

Szkolenia ze sprzedaży i negocjacji mogą być też przeprowadzone przez nas w formie ZAMKNIĘTEJ oraz ONLINE dla pracowników jednej organizacji.

Zobacz wszystkie programy i terminy szkoleń

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3