fbpx
Przejdź do treści

SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE i NEGOCJACJE HANDLOWE

szkolenia sprzedażowe

Poznaj szkolenia sprzedażowe B2B, które pomagają szybko poprawić wyniki Handlowcom, KA a także Menedżerom kierującym zespołami handlowymi.

Dostępne także w wersji ON-LINE!

Nasze szkolenia sprzedażowe dają uczestnikom znajomość aktualnych i sprawdzonych metod, technik i narzędzi wykorzystywanych we współczesnym biznesie – w sprzedaży i negocjacjach handlowych B2B.

Wszyscy dziś są sprzedawcami ⇒ Trzeba wygrywać większym profesjonalizmem!

Te umiejętności stanowią niezbędne wyposażenie nie tylko handlowców. Powinny je w odpowiednim stopniu posiadać wszystkie osoby, które kontaktują się z klientami zewnętrznymi firmy.

Na przykład umiejętności związane z pozyskiwaniem wymagań klientów (zwanych użytkownikami) są konieczne rozmawiającym z klientami informatykom czy pracownikom technicznym.

Od ich skuteczności komunikacyjnej zależy ustalenie: jakich praktycznie właściwości oczekuje klient od produktu, jakie specyficzne potrzeby ma zaspokoić ten produkt, czego klient sobie nie uświadamia z aspektów technicznych a co może zasadniczo wpłynąć na jego skłonność do zakupu i akceptowaną cenę. I na koniec – jakie ma zastrzeżenia i obiekcje oraz co z nimi zrobić.

Szkolenia sprzedażowe, które prowadzimy mają zastosowanie dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę handlową, jak i bardzo doświadczonych w tym obszarze.

Zobacz tematy szkoleń istotne z perspektywy praktyki sprzedaży:

…….

Akademia Sprzedaży

AKADEMIA SPRZEDAŻY B2B to 2 szkolenia narzędziowe, raport DISC D3 SALES, coaching

czyli efektywna biznesowo inwestycja w kompetencje handlowe sprzedawców

sprawdź

……..

Szkolenia ze sprzedaży i negocjacji B2B w ramach tematów szkoleń OTWARTYCH mogą być też przeprowadzone przez nas w formie ZAMKNIĘTEJ oraz ON-LINE dla pracowników jednej organizacji

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń do nas – GSM

Wyświetlanie jednego wyniku