Przejdź do treści

SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE i NEGOCJACJE HANDLOWE

Sposób na poprawę skuteczności w sprzedaży B2B oraz B2C dla Menedżerów, Key Account i Handlowców

Nasze szkolenia sprzedażowe dają uczestnikom znajomość aktualnych i sprawdzonych metod, technik i narzędzi wykorzystywanych we współczesnym biznesie – w sprzedaży i negocjacjach handlowych B2B oraz B2C.

Szkolenia sprzedażowe to niezbędne wyposażenie nie tylko handlowców – te umiejętności w odpowiednim stopniu powinny posiadać wszystkie osoby, które kontaktują się z klientami zewnętrznymi firmy.

Dla przykładu – umiejętności związane z pozyskiwaniem wymagań klientów (zwanych użytkownikami) powinni też posiadać rozmawiający z nimi: informatycy czy inni pracownicy techniczni, których zadaniem jest ustalenie:

  • jakich praktycznie właściwości oczekuje klient od produktu
  • jakie specyficzne potrzeby ma zaspokoić ten produkt
  • czego klient sobie nie uświadamia z aspektów technicznych a co może zasadniczo wpłynąć na jego skłonność do zakupu i akceptowaną cenę
  • jakie ma zastrzeżenia i obiekcje i co z nimi zrobić

Szkolenia sprzedażowe, które prowadzimy mają zastosowanie dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę handlową, jak i doświadczonych w tym obszarze.

Szkolenia ze sprzedaży i negocjacji B2B w ramach tematów szkoleń OTWARTYCH mogą być też przeprowadzone przez nas w formie ZAMKNIĘTEJ dla pracowników jednej organizacji

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników