Zapisz się na konsultację – zarezerwuj dogodny dla siebie termin lub wybierz jeden z trzech pakietów konsultacji poniżej

Kalendarz konsultacji – Anna Podgórska

Indywidualne konsultacje rozwojowe dla osób kierujących zespołem, firmą lub samodzielnych specjalistów / specjalistek

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie biznesu, kluczowe stało się nieustanne rozwijanie kluczowych kompetencji i umiejętności przyszłości, dawniej zwanych „miękkimi”, soft skills, a obecnie podstawowymi.

Indywidualny mentoring, konsultacje i doradztwo są prowadzone przez Annę Podgórską – prekursorkę treningu skuteczności osobistej na polskim rynku szkoleniowym, mentorkę i trenerkę kompetencji menedżerskich, która jako założycielka i CEO Homo Creatore od ponad 20 lat wspiera liderów i liderki oraz pomaga usprawniać procesy zarządzania w firmach różnej wielkości.

Sesje mentoringowe przybliżą perspektywę Twojego sukcesu i pomogą Ci w radzeniu sobie po drodze z porażkami, wyzwaniami, błędami oraz przysłowiowymi przeciwnościami losu. Nie zawsze mamy szansę na szczęśliwy przypadek, nie zawsze też wieje nam w oczy wiatr, ale zawsze warto mieć przygotowane plany B.

Lub warto przynajmniej umieć je stworzyć bez zbędnej zwłoki i by zmodyfikować ścieżkę dojścia do celu a nawet zweryfikować sam cel.

Przydadzą Ci się na Twojej ścieżce transformacji także umiejętności lepszego zarządzania sobą i swoimi emocjami.

W trakcie sesji będziesz pracować w ramach spersonalizowanej ścieżki rozwoju, dostosowanej do Twoich potrzeb, celów i oczekiwań.

Odkryj swoje możliwości, potencjalne mocne i słabe strony w różnych kontekstach

Sesje konsultacyjne opierają się na zaawansowanych metodach diagnostycznych, takich jak DISC D3, FRIS, i HOGAN, aby zapewnić Ci dokładne spojrzenie na Twoje mocne strony, obszary do rozwoju, oraz najlepsze strategie wykorzystania Twojego potencjału.

Dowiesz się także jak przekształcać swoje tzw. słabe strony w silne, czyli kiedy „wady” mogą stać się zaletami.

Konsultacje na temat raportów z diagnozy dostarczą Ci nie tylko szczegółowych wyjaśnień, ale także zainspirują do stworzenia strategii i planów działania dostosowanych do Twojej ścieżki kariery.

Anna Podgórska szczególną wagę przykłada do wspierania kobiet w biznesie – przedsiębiorczyń, liderek i specjalistek – jest czynną mentorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Sesje polecane dla osób przedsiębiorczych, także z firm rodzinnych

Dzięki konsultacjom nie tylko poznasz siebie lepiej, lecz także otrzymasz wsparcie w rozwoju Twojego zespołu, diagnozie sytuacji i opracowaniu efektywnych planów działania.

Mentoring może pomóc Ci w procesie rekrutacji w wyborze kandydatów dobrze dopasowanych do Twojego zespołu.

W firmach rodzinnych jest sporo dodatkowych aspektów, które należy uwzględnić planując przemiany organizacyjne, sukcesję, czy konieczną na kolejnych etapach rozwoju transformację sposobu zarządzania.

To też jest obszar możliwych konsultacji – sprawdź w jakim zakresie uzyskasz pomoc.

Sprawdź pakiety konsultacji

Mentoring to doskonały wybór dla samodzielnych specjalistów i freelancerów

Te konsultacje są również świetnym wyborem dla samodzielnych specjalistów, ekspertów, oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Skrojone na miarę programy rozwojowe umożliwiają efektywne zarządzanie sobą, wzmocnienie skuteczności osobistej, lepsze zarządzanie emocjami, wzmocnienie odporności psychicznej i wytrwałości w osiąganiu celów.

Przekształć wiedzę w działanie

Konsultacje dają Ci praktyczne narzędzia i strategie, które możesz od razu zastosować. Odkryj, jak możesz stworzyć pozytywną zmianę już dziś.

Kup i zarezerwuj swoją sesję

Konsultacje odbywają za pośrednictwem platformy on-line – LiveWebinar, która umożliwia łatwą oraz interaktywną komunikację.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na indywidualną sesję konsultacyjną z Anną Podgórską i zacznij tworzyć pozytywną zmianę już dziś.

Twoja ścieżka do skuteczności i pewności siebie zaczyna się tutaj.

Autorskie projekty szkoleniowe Anny Podgórskiej:

1. ADEMIA MENEDŻERA 3.0 Projekt PREMIUM tylko 2 edycje w roku!

⇒ To sztuka skutecznego motywowania i kierowania zespołem. 3 x 2 Dni Szkolenia + 5 Testów Diagnostycznych (DISC+TEAMS+VALUES+BAI i FRIS) + Indywidualne Konsultacje

2. ASERTYWNOŚĆ A WSPÓŁPRACA, czyli jak rozmawiać w trudnych sytuacjach

⇒ szkolenie o tym, jak osiągać swoje cele i dbać dzięki sztuce uprzejmej stanowczości i grom statusowym

3. TRENING MENEDŻERSKI – motywacja i zarządzanie zespołem

⇒ czyli szkolenie o tym, jak budować zaangażowanie w zespole, prowadzić trudne rozmowy i przekazywać feedback

4. TRENING SKUTECZNOŚCI OSOBISTEJ

⇒ czyli jak sobą zarządzać, przekształcać porażki w sukcesy i osiągać swoje zamierzenia

 

Wybierz swój pakiet konsultacji

Anna Podgórska Konsultacje Mentoring Coaching Pakiet Basic 3 godziny 5 procent taniej

Pakiet Basic

Pakiet 3 godzin indywidualnych konsultacji rozwojowych – mentoring lub coaching – z Anną Podgórską – prekursorką na polskim rynku szkoleniowym treningu skuteczności osobistej, trenerką kluczowych kompetencji menedżerskich. Kupując 3 godziny oszczędzasz 5%, czyli 75 zł netto.

1422,00 zł

Anna Podgórska Konsultacje Mentoring Coaching Pakiet Standard 5 godzin 10 procent taniej

Pakiet Standard

Pakiet 5 godzin indywidualnych konsultacji rozwojowych – mentoring lub coaching – z Anną Podgórską – prekursorką na polskim rynku szkoleniowym treningu skuteczności osobistej, trenerką kluczowych kompetencji menedżerskich. Kupując 5 godzin oszczędzasz 10%, czyli 250 zł netto.

2245,00 zł

Anna Podgórska Konsultacje Mentoring Coaching Pakiet Standard i test DISC D3 Standard 8 godzin 13 procent taniej

Pakiet Premium

Pakiet 8 h konsultacji, mentoringu, doradztwa + Test i raport indywidualny DISC D3. Dzięki konsultacjom z Anną Podgórską nie tylko poznasz siebie lepiej, lecz także otrzymasz wsparcie w realizacji stojących przed Tobą wyzwań i celów oraz zbudowaniu i wdrożeniu strategii rozwoju.

4199,00 zł