AKADEMIA MENEDŻERA 3.0 to więcej niż szkolenia menedżerskie – Już VIII. Edycja!

sztuka skutecznego motywowania i kierowania zespołem (3 x 2 Dni Szkolenia + 5 Testów Diagnostycznych (DISC+TEAMS+VALUES+BAI i FRIS) + Indywidualne Konsultacje)

Potwierdzona skuteczność przez firmy oraz uczestników! Sprawdzona wiedza -> Indywidualna diagnoza potencjału liderskiego ->  Poznaj atuty Akademii

AKADEMIA MENEDŻERA dostarcza uczestnikom bogatego zestawu praktycznych narzędzi i sprawdzonych metod. Ułatwiamy intensywny rozwój Twojego potencjału lidera oraz Twoją biznesową skuteczność dzięki ugruntowaniu wiedzy i umiejętności.

Sesje szkoleniowe VIII Edycji 2021 AKADEMII MENEDŻERA 3.0 ⇒
29-30 września   |   26-27 października   |   23-24 listopada
Przeczytaj dalej, jakie korzyści zawiera pełny pakiet Akademii i co ją wyróżnia

Wybierz Akademię, jeśli w swoim życiu chcesz przejąć stery, stawiasz na nowoczesne rozwiązania i rozwój oraz jesteś:

 • menedżerem
 • osobą kierującą obszarem HR w firmie
 • liderem i kierownikiem projektu
 • właścicielem firmy
 • twórcą start-upów

Szczególnie stawiasz na skuteczne rozwiązania, zarządzanie oparte o współpracę  w zespole? Wierzysz, że ambicja i wyzwania są motorem sukcesu?

AKADEMIA MENEDŻERA JEST DLA CIEBIE!

Same szkolenia menedżerskie – to za mało →
AKADEMIA MENEDŻERA 3.0 to skuteczne rozwiązanie dające kompleksowe odpowiedzi na wyzwania stojące przed menedżerami – liderami

Jakie korzyści przynosi Akademia Menedżera uczestnikom? Poznaj konkretne argumenty:

1. INDYWIDUALNA DIAGNOZA I DORADZTWO DLA UCZESTNIKÓW – WZROST SAMOŚWIADOMOŚCI I OSOBISTEJ SKUTECZNOŚCI LIDERA

AKADEMIA MENEDŻERA 3.0 to wartościowa analiza profilu osobowego uczestnika z wykorzystaniem sprawdzonych i certyfikowanych metod:

 • DISC D3™ = DISC + TEAMS + VALUES + BAINOWY, ROZSZERZONY KWESTIONARIUSZ STANOWIĄCY BATERIĘ AŻ 4 TESTÓW! Jeżeli chcesz poznać styl komunikacji, sposób budowania relacji w zespole, strukturę motywacji, role zespołowe, rodzaj potencjału menedżerskiego i przywódczego a także motywy i wartości swoich działań i działań współpracowników, to DISC D3™ odpowiada na Twoje potrzeby.
 • FRIS ® NOWY KWESTIONARIUSZ – polskie narzędzie diagnostyczne i rozwojowe oparte na badaniach naukowych z bardzo wysokimi wskaźnikami psychometrycznymi, które niezwykle trafnie opisuje i określa naturalny STYL MYŚLENIA i STYL DZIAŁANIA człowieka. Są to właściwości ludzkiego umysłu, które nie podlegają zmianie w trakcie życia danej osoby (jak Styl Myślenia) lub podlegają niewielkim modyfikacjom (jak Styl Działania).

Z wyników tych badań zostanie sporządzony Twój osobisty raport omówiony następnie z trenerem w trakcie indywidualnych konsultacji.

2. SZKOLENIA MENEDŻERSKIE NASTAWIONE NA BUDOWANIE AKTYWNYCH POSTAW I WZMACNIANIE PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI

Dołączając do Akademii Menedżera 3.0 bierzesz udział w 3 szkoleniach menedżerskie, każde z nich w formie 2 – dniowej sesji warsztatowej (razem 6 dni szkoleniowych).

Celem Akademii jest wykształcenie nawyków i postaw Lidera 2020+, wobec czego odbywają się w kilkutygodniowych odstępach, aby utrwalać zdobytą wiedzę i  kształtować nawyki.

I. Sesja: SKUTECZNY MENEDŻER – LIDER, czyli od zarządzania sobą do zarządzania zespołem

II. Sesja: ZAAWANSOWANA KOMUNIKACJA MENEDŻERSKA Z ZASTOSOWANIEM NARZĘDZI COACHINGU, czyli jak wspierać odpowiedzialność i zaangażowanie pracowników

III. Sesja: MOTYWOWANIE, PRZEKAZYWANIE INFORMACJI ZWROTNEJ I OCENIANIE – w budowaniu strategicznej efektywności członków zespołu i organizacji

Co wyróżnia naszą Akademię Menedżera 3.0 na tle innych Akademii?

 • Na zajęciach rozpatrujemy  przypadki indywidualne. Każdy moduł szkolenia poprzedza rozmowa z trenerem dotycząca Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu pracujemy na istocie problemów menedżerskich uczestników.
 • Po każdym module tematycznym dokonasz podsumowania, a zdobyte umiejętności pozwolą Ci szybko wprowadzić lub wzmocnić postawy w praktyce zawodowej.
 • W trakcie szkoleń stosowane są przez trenerów dynamiczne, aktywne formy pracy: dyskusje, gry, mini-wykłady interaktywne, prace nad case’ami i ćwiczenia symulacyjne z rolami, praca z kamerą, filmy. Połączenie tych elementów daje nieograniczone możliwości kształtowania nowego lepszego Lidera 2020+.
 • Dostajesz pakiet konkretnych, praktycznych narzędzi i technik, które wdrażając po każdym module dają niesamowite możliwości i poprawę funkcjonowania Twojego wymarzonego zespołu.
 • Akademia Menedżera to networking szyty na miarę.  Możliwość wymiany doświadczeń i implementowania doskonałych praktyk liderskich.

3. INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU MENEDŻERSKIEGO: COACHING – KONSULTACJE – E-MENTORING

Szukasz coachingu? Każdy z uczestników AKADEMII ma okazję zbudować w porozumieniu z trenerem swój Indywidualny Plan Rozwoju Menedżerskiego i uzyskać wparcie trenera w jego realizacji w ramach bieżącego e-mentoringu przez cały czas trwania Projektu oraz dożywotnie wsparcie w zakresie wprowadzania zmian. Naszą niepisana misją jest tworzenie świata liderów zaangażowanych i zmieniających postawy. W okresie między szkoleniami menedżerskimi, polecamy i liczymy na Twój  udział w ok. 2 godzinnym indywidualnym spotkaniu doradczo – coachingowym z trenerem. Jesteśmy dla Ciebie!

Akademia Menedżera to ponad 52 godziny intensywnej pracy w trakcie zajęć i spotkań konsultacyjnych plus własna praca wdrożeniowa uczestnika między zajęciami i z literaturą.

4. NAJLEPSI TRENERZY Z WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ MENEDŻERSKĄ

Zastanawia Cię, dlaczego jesteśmy pewni, że nasza Akademia Menedżera rozwinie Twoje umiejętności? Zajęcia w ramach AKADEMII są autorskimi opracowaniami, przygotowanymi przez Annę Podgórską CEO HOMO CREATORE, trenerkę , która przez ostatnie 20 lat doprowadziła do poprawy pracy organizacji zmieniając na lepsze oblicze tysięcy liderów. oraz Annę Gucwę doświadczoną menedżerkę i trenerkę biznesu oraz certyfikowanego coacha ICF ICC.

5. NA KAŻDYM SZKOLENIU UCZESTNICY OTRZYMUJĄ ODPOWIEDNIO DOBRANĄ DO TEMATYKI I NIEZBĘDNĄ DO DALSZEGO ROZWOJU KSIĄŻKĘ – Z OBSZARU AKTUALNEJ I WARTOŚCIOWEJ LITERATURY FACHOWEJ

Czy wiesz, że Liderzy Przyszłości czytają przynajmniej 50 książek rocznie? W ramach AKADEMII uczestnicy otrzymają min. 3 aktualne i najbardziej wartościowe  pozycje książkowe, jako literaturę uzupełniającą do studiowania między sesjami. Wiedzę z książek polecanych przez najlepszych menedżerów i praktyków biznesu wykorzystasz również na zajęciach – to bardzo cenne źródło pomysłów, przykładów i inspiracja do własnych poszukiwań.

Zapisz się na Akademię Menedżera, jeśli:

 1. Chcesz podążać za nowoczesnymi trendami w zarządzaniu opartymi na pozytywnej współpracy, wartościowej komunikacji asertywnej
 2. Potrzebujesz lepiej zarządzać sobą, zespołem i efektywnie udzielać informacji zwrotnej nie wywołując białej gorączki przed spotkaniem u siebie a po wizycie „na dywaniku” – u członka Twojego zespołu
 3. Pragniesz poznać nowe metody skutecznego motywowania swoich pracowników i wzmacniania ich pozytywnych postaw
 4. Chcesz się  dowiedzieć, jak sobie radzić z systemami ocen okresowych i jak oceny okresowe oraz różne podejścia do przekazywania informacji zwrotnej wpływają na motywację i zaangażowanie pracowników
 5. Dążysz do podniesienia w swoim zespole poczucia odpowiedzialności, wspólnoty i zaangażowania
 6. Masz otwartą głowę i odwagę na zmiany, na nową jakość w zarządzaniu zespołem i organizacją

AKADEMIA MENEDŻERA daje uczestnikom jeszcze więcej korzyści:

 1. Dostajesz narzędzia, dzięki którym określisz swój potencjał osobowości, styl komunikacji i główne motywatory – swoje oraz członków zespołu i  partnerów biznesowych. To pozwoli zbudować zespół marzeń
 2. Akademia Menedżera to początek Twojej drogi, na której zaczniesz wykorzystywać swoje mocne strony zamiast frustrować się słabszymi
 3. Zarządzanie potencjałem i relacjami w zespole stanie się przyjemne i dalekie będzie od manipulacji a bliskie wsparciu i osiąganiu zamierzonych celów
 4. Czy komunikacja asertywna i kierowania emocjami w trakcie trudnej rozmowy spędza Ci sen z powiek? Podczas Akademii otrzymujesz autorskie narzędzie skonstruowane na bazie doświadczeń 20 lat pracy, wspierające i na nowo budujące wartość komunikacji
 5. Zwiększysz swoją elastyczność i biegłość w stosowaniu różnych metod i narzędzi kierowania zespołem
 6. Dzięki innowacyjnym metodom przyswajania wiedzy znajdziesz i wzmocnisz osobisty styl przywództwa, dostrzeżesz cechy lidera, które wcześniej nie miały znaczenia. Teraz jest czas na zmianę!

Współczesne organizacje ulegają szybkim przeobrażeniom – menedżerowie stają wobec wyzwań związanych ze zmianami pokoleniowymi (X, Y, Z, Millenialsi, E…?) osłabieniem skuteczności dotychczasowych metod motywowania na rzecz motywacji 3.0 i zmianami organizacyjnymi wymuszonymi przez rewolucję technologiczną (metody agile, turkusowe organizacje, samozarządzające się zespoły, nowe wyzwania przez HR BP).

Konieczność poszukiwania rozwiązań budujących nową jakość pracy w zespole i wyższy poziom zaangażowania stała się codziennością. Kluczem do sukcesu okazuje się postawa i umiejętności menedżera, który potrafi właściwie korzystać z narzędzi komunikacyjnych, inspiruje, wspiera, motywuje i stwarza warunki do przejawiania coraz większej odpowiedzialności i samodzielności przez członków zespołu.

Jeżeli do tego tematu potrzebujesz:

⇒ szkolenia ZAMKNIĘTEGO dla Twojego zespołu lub firmy

⇒ szkolenia INDYWIDUALNEGO dla jednej osoby

⇒ szkolenia prowadzonego w formie ON-LINE lub w połączeniu on-line ze szkoleniem stacjonarnym

Skontaktuj się z nami > dopasujemy specjalne rozwiązania dla Ciebie

Prowadzący szkolenie

Anna Podgórska

Założycielka i CEO Homo Creatore, menedżer i trener biznesu, wykładowca na studiach podyplomowych Executive MBA ALK, certyfikowany doradca metod badania potencjału ludzi i zespołów: DISC D3, FRIS i HOGAN.

Zobacz więcej

Prowadzący szkolenie

Anna Gucwa

Trenerka z kilkunastoletnią praktyką w biznesie, certyfikowany konsultant DISC D3 oraz coach w procesie akredytacji ICF.

Zobacz więcej

Programy

SESJA I.

SKUTECZNY MENEDŻER, czyli od zarządzania sobą do zarządzania zespołem

 1. Określanie potencjału uczestników oraz potencjału osób z nimi współpracujących – na podstawie metody DISC D3 (styl komunikacji, podejmowanie decyzji, role zespołowe, wartości i przekonania motywujące)
 2. Porażka i sukces, czyli czemu nie ma sukcesów bez porażek, jak sobie z nimi konstruktywnie radzić i czego możemy się nauczyć od starożytnych stoików
 3. Dobre zarządzanie sobą a dobre zarządzanie energią zespołu
 4. Styl Myślenia i Styl Działania, czyli czego możesz się dowiedzieć o sobie jako liderze oraz o swoim zespole i jak to przekuć na lepszą współpracę dzięki metodzie FRIS ®
 5. Wyzwania i możliwe rozwiązania dla menedżerów w różnych typach organizacji w kontekście wartości oraz profilu osobowości

zobacz szczegółowy program SESJI I.

SESJA II.

ZAAWANSOWANA KOMUNIKACJA MENEDŻERSKA Z ZASTOSOWANIEM NARZĘDZI COACHINGU, czyli jak wspierać odpowiedzialność i zaangażowanie pracowników

 1. Wyzwania związane ze stylem komunikowania się stojące przed menedżerami we współczesnych organizacjach
 2. Zaawansowana komunikacja menedżerska jako klucz do wspierania odpowiedzialności i zaangażowania członków zespołu
 3. Jak budować porozumienie i relacje z członkiem zespołu?
 4. Coaching menedżerski w praktyce
 5. W jaki sposób wykorzystać komunikację angażującą w codziennym zarządzaniu zespołem, czyli podejście coachingowe w różnych sytuacjach

zobacz szczegółowy program SESJI II.

SESJA III.

MOTYWOWANIE, PRZEKAZYWANIE INFORMACJI ZWROTNEJ I OCENIANIE – w budowaniu strategicznej efektywności członków zespołu i organizacji

 1. Mechanizmy motywacji, czyli co zrobić, aby ludzie się naprawdę zaangażowali w swoją pracę:
 2. Czynniki wpływające na współczesne organizacje determinujące zmianę form pracy i sposobów zarządzania
 3. Konstruktywna komunikacja w pracy menedżera w ramach triady: Szacunek – Uprzejmość – Stanowczość
 4. Konstruktywna komunikacja budująca mosty (m.in. z wykorzystaniem Komunikacji Bez Przemocy M.B. Rosenberga – NVC)
 5. Jak poradzić sobie z demotywującym efektem tradycyjnych systemów ocen okresowych i zbudować skuteczny system nastawiony na realizację celów
 6. W kierunku samozarządzających się zespołów – utopia, czy realia
 7. Budowanie indywidualnych planów wdrożenia wiedzy i umiejętności z Akademii Menedżera 3.0

zobacz szczegółowy program SESJI III.

Zawartość

 • każdy uczestnik będzie miał wykonane szczegółowe analizy profilu osobowego kwestionariuszami: baterią 4 testów DISC D3 (zawierającą kwestionariusze: DISC, TEAMS, VALUES oraz BAI) oraz FRIS Styl Myślenia i Działania wraz z raportami i konsultacyjną rozmową z doradcą
 • zadania wprowadzające i rozwojowe przed i po każdej sesji szkoleniowej
 • trzy 2 – dniowe sesje szkoleń menedżerskich
 • e-mentoring w trakcie trwania całego Projektu i 12 miesięcy po jego zakończeniu
 • jedną konsultację / coaching indywidualny z trenerem
 • catering i obiad dla każdego uczestnika w trakcie trwania zajęć w Projekcie
 • materiały szkoleniowe na każde zajęcia
 • 3 pozycje książkowe z literatury fachowej
 • dyplomy ukończenia AKADEMII
 • łącznie ok. 52 godziny pracy z trenerami plus praca własna uczestnika

Warunki

MIEJSCE:

Sale w Warszawie – przed szkoleniem zostanie uczestnikom podane dokładne miejsce.

ORIENTACYJNY PLAN DNIA SZKOLENIOWEGO:

 • 9.30 – 9.45 rejestracja uczestników
 • 9.45 – 10.00 catering przed szkoleniem
 • 10.00 – 11.45 część merytoryczna szkolenia
 • 11.45 – 12.00 catering: przerwa kawowa
 • 12.00 – 13.30 część merytoryczna szkolenia
 • 13.30 – 14.15 przerwa na lunch
 • 14.15 – 15.45 część merytoryczna szkolenia
 • 15.45 – 16.00  catering: przerwa kawowa
 • 16.000 – 17.30 część merytoryczna szkolenia

SZCZEGÓŁOWE ZASADY UCZESTNICTWA – czytaj więcej

Materiały do pobrania

Kartę zgłoszenia na szkolenie należy wydrukować, uzupełnić, podpisać w dwóch miejscach.

Następnie prosimy odesłać zeskanowaną kartę w wersji .pdf na adres e-mail: biuro@homocreatore.pl

Karta zgłoszenia na szkolenie otwarte - wersja do wydruku

Zgłoszenie

Wyczyść