Konsultacja specjalistyczna z certyfikowanym doradcą

Kategoria:

Anna Podgórska ⇒ trenerka, doradczyni, ekspertka metod badania potencjału: DISC D3,  FRIS, HOGAN oraz THOMAS

Wnikliwie patrzy na wyniki raportów i widzi w nich człowieka z jego doświadczeniem, oczekiwaniami, wątpliwościami, marzeniami, emocjami oraz całą złożonością. Potrafi prosto wyjaśniać zależności i mechanizmy psychologiczne. Pomaga zrozumieć meandry osobowości, stylów myślenia czy działania. Płynnie łączy ze sobą rezultaty z różnych badań i przekłada je na praktykę, pytania i problemy osoby, z którą rozmawia

Posiada kilkanaście  lat doświadczenia z narzędziami badania potencjału oraz wspierającymi rozwój różnych jego aspektów.

Jako certyfikowany trener sprawdzonych metod wspiera, analizuje i porównuje wyniki raportów w ramach nie tylko jednej metody, lecz także – stosując podejście interdyscyplinarne – pomiędzy kilkoma metodami badania potencjału.

Poza doskonałymi umiejętnościami trenerskim, posiada szeroką wiedzę, którą przekazuje jako doświadczony praktyk z zakresu zarządzania (CEO Centrum Homo Creatore), również jako wykładowca na studiach podyplomowych Executive MBA ALK.

Jest autorką założeń programowych i trenerką cieszącej się od kilku lat niesłabnącym powodzeniem AKADEMII MENEDŻERA 3.0.,

Doradza osobom indywidualnym na ich ścieżce rozwoju zawodowego, wspiera menedżerów i liderów rozwijać samoświadomość i doskonalić ich kompetencje przywódcze.

Wspiera działy HR oraz zarządy i właścicieli firm w badaniu potencjału, silnych i rozwojowych stron pracowników, kandydatów na specjalistyczne stanowiska oraz całych zespołów. Pomaga budować zaangażowane i efektywnie współpracujące zespoły. Doradza jak je przekształcać, kiedy napotykają przeszkody i wyzwania.

Po zakupie sesji konsultacyjnej umawiamy osobę badaną na spotkanie z Anną Podgórską (na naszej platformie Livewebinar lub innej) trwające ok. 1 godzinę.

Zobacz filmy Anny Podgórskiej na YouTube ▶️

Anna Podgórska

Zobacz autorskie projekty rozwojowe Anny Podgórskiej ▶️

Asertywność, czyli sztuka rozmawiania w trudnych sytuacjachAsertywność w działaniu

⇒ szkolenie o tym, jak osiągać swoje cele i dbać o interesy utrzymując dobre relacje i współpracę z otoczeniem

 

 

FRIS w praktyce osobistej oraz w relacjach z innymiMetoda FRIS 750x450

⇒ czyli szkolenie o tym, jak dzięki poznaniu Stylów Myślenia i Działania możesz poprawić komunikację, współpracę i wykorzystanie potencjałów – swoich i innych ludzi

 

 

Trening menedżerski – motywacja i zarządzanie zespołemtrening menedżerski nowy

⇒ czyli szkolenie o tym, jak budować zaangażowanie w zespole, prowadzić trudne rozmowy i przekazywać feedback

 

 

AKADEMIA MENEDŻERA 3.0 to więcej niż szkolenia menedżerskie!Miękkie Kompetencje Biznesowe

⇒ To sztuka skutecznego motywowania i kierowania zespołem (3 x 2 Dni Szkolenia + 5 Testów Diagnostycznych (DISC+TEAMS+VALUES+BAI i FRIS) + Indywidualne Konsultacje)

Kup produkt

Cena netto:
450,00