Konsultacja specjalistyczna z certyfikowanym doradcą

Kategoria:

Anna Podgórska ⇒ ekspertka z certyfikatami renomowanych metod badania potencjału: DISC D3, Styl Myślenia i Styl Działania FRIS, HOGAN Assessment Systems oraz THOMAS

  • Posiada kilkanaście  lat doświadczenia z narzędziami badania potencjału oraz wspierającymi rozwój różnych jego aspektów.
  • Jako certyfikowany trener sprawdzonych  w biznesie narzędzi wspiera, analizuje i porównuje wyniki raportów w ramach nie tylko jednej metody, lecz także – stosując podejście interdyscyplinarne – pomiędzy kilkoma metodami badania potencjału.
  • Poza doskonałymi umiejętnościami trenerskim, posiada szeroką wiedzę, którą przekazuje jako doświadczony praktyk z zakresu zarządzania (od ponad 20 lat z sukcesem prowadzi Centrum Homo Creatore), również jako wykładowca na studiach podyplomowych Executive MBA ALK.
  • Wnikliwie spojrzy na wykresy wykresy raportów i zobaczy za nimi człowieka z jego doświadczeniem, oczekiwaniami, wątpliwościami, marzeniami, emocjami oraz całą złożonością.
  • Jest autorką założeń programowych cieszącej się od kilku lat niesłabnącym powodzeniem AKADEMIĘ MENEDŻERA 3.0., którą prowadzi osobiście.
  • Doradza osobom indywidualnym na ich ścieżce rozwoju zawodowego. Pomoże Tobie, menedżerom i liderom w drodze na wyższy poziom samoświadomości i przywództwa.
  • Wspiera działy HR oraz zarządy i właścicieli firm w badaniu potencjału, silnych i rozwojowych stron pracowników, kandydatów na specjalistyczne stanowiska oraz całych zespołów. Pomaga budować zaangażowane i efektywnie współpracujące zespoły. Doradza jak je przekształcać, kiedy napotykają przeszkody i wyzwania.

Po zakupie sesji konsultacyjnej PREMIUM umawiamy osobę badaną na spotkanie z Anną Podgórską (F2F możliwe w naszej siedzibie w Warszawie, FaceTime lub Skype) trwające min. 1 godzinę.

Zobacz filmy Anny Podgórskiej na YouTube ▶️

Anna Podgórska Ekspertka

Zobacz autorskie projekty rozwojowe Anny Podgórskiej ▶️

asertywność 2 lwyAsertywność, czyli sztuka rozmawiania w trudnych sytuacjach

⇒ szkolenie o tym, jak osiągać swoje cele i dbać o interesy utrzymując dobre relacje i współpracę z otoczeniem

 

 

FRIS w praktyce osobistej oraz w relacjach z innymi

⇒ czyli szkolenie o tym, jak dzięki poznaniu Stylów Myślenia i Działania możesz poprawić komunikację, współpracę i wykorzystanie potencjałów – swoich i innych ludzi

 

 

Trening menedżerski – motywacja i zarządzanie zespołem

⇒ czyli szkolenie o tym, jak budować zaangażowanie w zespole, prowadzić trudne rozmowy i przekazywać feedback

 

akademia-menedżera

AKADEMIA MENEDŻERA 3.0 to więcej niż szkolenia menedżerskie!

⇒ To sztuka skutecznego motywowania i kierowania zespołem (3 x 2 Dni Szkolenia + 5 Testów Diagnostycznych (DISC+TEAMS+VALUES+BAI i FRIS) + Indywidualne Konsultacje)

 

 

Kup produkt

Cena netto:
299,00