ONLINE – Trening menedżerski – motywacja i zarządzanie zespołem

jak budować zaangażowanie, prowadzić trudne rozmowy i przekazywać feedback

SKU: 2001911158-1 Kategoria:

Trening menedżerski dla liderów chcących działać skutecznie w trudnych czasach i budować w zespole zaangażowanie na miarę wyzwań

To szkolenie da Ci nowy napęd do działania, wzmocni chęć podejmowania wyzwań, a z pewnością nauczy angażowania ludzi wokół wspólnych celów. Pokaże, jak budować i przewodzić zgranym zespołem. Trening zrealizowany w takiej formie z pewnością pozwoli Ci udoskonalić w sobie cechy lidera.

Trening menedżerski podniesie świadomość Twoich mocnych stron i obszarów do rozwoju oraz niewątpliwie da Ci narzędzia do pracy ze sobą.

Jeśli masz dość nudnych szkoleń z obszaru zarządzania sobą, a chcesz podkręcać i rozwijać siebie oraz swój zespół nieszablonowo, wyjdź poza ramy zwykłego menedżera! Bez wątpienia jest to rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

Zrozumiesz mechanizmy motywacyjne i zaczniesz skuteczniej z nich korzystać:

 • Styl zarządzania na zasadzie kija i marchewki to przeżytek. Podczas treningu menedżerskiego poznasz zasady MOTYWACJI 3.0, dowiesz się, jak wzmacniać motywację wewnętrzną każdego ze współpracowników – to jedyny tak skuteczny sposób na stworzenie zgranego i zwycięskiego zespołu.
 • Wakacje w ciepłych krajach, czy karta na siłownię to tylko krótkotrwały i chwytliwy trick na utrzymanie motywacji. Podczas treningu menedżerskiego poznasz sposoby motywacji dopasowane do sytuacji, zadania i współpracowników.
 • Zacznij przekazywać zadania pracownikom z zastosowaniem motywujących narzędzi komunikacji. Jednorazowa inwestycja w trening da Ci wiedzę i narzędzia, które w rezultacie pozwolą Ci skasować manipulacyjne podejście.

Czy zdarzyło Ci się kogoś skrytykować lub pochwalić publicznie? Czy może myślisz, że zawsze pochwała na forum zespołu jest największym docenieniem? Podczas treningu dowiesz się, w jakich okolicznościach chwalić lub nie chwalić poszczególnych osób.

Trening menedżerski ułatwi Ci skuteczne stosowanie narzędzi zaawansowanej komunikacji:

Chcesz poznać metody i techniki wywierające pozytywny wpływ na członków zespołu?

 • Trening menedżerski to szkolenie dla Ciebie wykorzystujące nowoczesne podejście do asertywności, które pozwoli Ci oraz całemu zespołowi zbudować zdrowe relacje i łagodzić skutki konfliktów.
 • Spotykasz się czasami z wrażeniem, że Twoje zachowanie niektóre osoby demotywuje i frustruje? Zmiana nastąpi, gdy tylko dostrzeżesz motywację wewnętrzną pracowników. W rezultacie zaczniesz poprawnie konstruować informację zwrotną.
 • Twoim celem jest zbudowanie odpowiedzialności i zaangażowania u podwładnych? Trening menedżerski z pewnością da Ci zestaw narzędzi, przykłady zastosowań i rozwiązania.
 • Konstruktywna krytyka jest możliwa bez agresji i stresu, w rezultacie wzmocnienie Twojego teamu szybko nastąpi.

Mierzysz się z KPI i musisz konfrontować się ze skutkami stosowania tradycyjnych systemów ocen okresowych?

 • Dowiedz się, jak uniknąć osądzania przy stosowaniu ocen okresowych i zamień je na komunikację pozytywną! To ona, a nie oceny okresowe buduje zaangażowanie pracowników.
 • Ocenianie – nie, docenianie? Tak! Trening menedżerski przede wszystkim pokazuje, jak wdrożyć nowoczesny system diagnozy pracowniczej i odróżnić motywację higieniczną od właściwiej.

Co wyróżnia Trening Menedżerski na tle innych szkoleń?

 • Skorzystasz z 20-letniego doświadczenia i indywidualnych porad trenerki będącej prekursorem motywacji pozytywnej w Polsce i praktyki zarządzania opartego na wartościach zespołowych.
 • Twoje podejście możesz skonfrontować z innymi sposobami.
 • Schemat treningu menedżerskiego tworzą Twoje problemy – my znajdujemy dla  rozwiązania!
 • Tylko u nas pracujesz w trakcie ćwiczeń na przykładach z Twojej własnej praktyki zawodowej i swojego biznesu, stosując do nich nowo poznane metody, techniki i narzędzia.

Ten program może być zrealizowany także ⇒ jako szkolenie zamknięte dla firmy lub ⇒ jako trening indywidualny.

Prowadzący szkolenie

Anna Podgórska

Założycielka i CEO Homo Creatore, menedżer i trener biznesu, wykładowca na studiach podyplomowych Executive MBA ALK, certyfikowany doradca metod badania potencjału ludzi i zespołów: DISC D3, FRIS i HOGAN.

Zobacz więcej
 • Jako twórca strategii programowej znanej i cenionej i na rynku polskim firmy szkoleniowej oraz trener biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem jak mało kto zna od podszewki mechanizmy zarządzania, motywowania i komunikacji między ludźmi
 • Posiada niezwykle bogate doświadczenie zawodowe jako specjalista, menedżer, wykładowca na studiach MBA w ALK i dyrektor (zarówno w biznesie od małych firm po największe korporacje finansowe, jak i kierownictwo jednostek samorządowych) oraz erudycyjną wiedzę, które potrafi przekazać w sposób łatwy, zrozumiały i z humorem
 • Prowadząc szkolenie w niezwykle zaangażowany sposób płynnie wiąże wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami oraz z przykładami z życia uczestników i ich organizacji, czyniąc dla nich najtrudniejsze kwestie ciekawymi i zrozumiałymi

Opinie o szkoleniu

Trenerka bardzo dobrze zorganizowana, pełna energii i humoru, wprowadza dużo pozytywnej atmosfery

Bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, bardzo dobra organizacja szkolenia

Szkolenie bardzo ciekawe, pogłębiające wiedzę, przydatne do rozwoju zawodowego jak i w życiu codziennym!

Bardzo kontaktowa osoba, świetnie dobrana charakterem do tematu szkolenia, ogromna wiedza i umiejętność przekazywania informacji

Program

1. Motywacja jako klucz do osiągania sukcesów, czyli co naprawdę działa motywująco – na tropie prawd i mitów

2. Motywacja wewnętrzna a zewnętrzne organizacyjne czynniki motywujące

3. Motywacja finansowa a motywacja pozafinansowa – pora skonfrontować realia z mitami

4. Budowanie wizerunku i autorytetu szefa, czyli jak pozytywnie wpływać na zaangażowanie i efektywność zespołu

5. Jak weryfikować pracę i motywująco przekazywać informację zwrotną nawet w sytuacji krytyki (czyli jak krytykować konstruktywnie)

6. Wyrażać uznanie też trzeba umieć, czyli jak unikać demotywacji przy chwaleniu

7. Nowe – motywujące – podejście do systemu ocen okresowych

8. Budowanie indywidualnych programów zastosowania wiedzy z treningu menedżerskiego

Warunki

W CENIE SZKOLENIA ONLINE SĄ ZAWARTE:

 • udział w 1-dniowym szkoleniu prowadzonym przez naszego trenera – eksperta od godz. 9 do 15.30 w formie kilku bloków sesji online po około 1,5 godz. każda, z krótkimi – 10 min. – przerwami  w trakcie oraz 1 dłuższą przerwą trwającą 30 min.
 • przedszkoleniowa ankieta badająca potrzeby uczestników oraz istotne dla nich sytuacje – do przerobienia w trakcie szkolenia
 • materiały merytoryczne przesłane mailem lub udostępnione do pobrania w trakcie szkolenia online
 • ozdobny dyplom przesłany mailem do samodzielnego wydruku
 • lista literatury dodatkowej
 • poszkoleniowy e-mentoring z trenerem i weryfikacja zadania wdrożeniowego

MIEJSCE:

 • Szkolenie online za pośrednictwem platformy webinarowej LiveWebinar.pl
 • Nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych programów – wejście poprzez otrzymany przez uczestnika zabezpieczony link

Zgłoszenie