Cena 7 920 zł netto dotyczy całej opisanej dalej zawartości Akademii
Daty sesji szkoleniowych w ramach XI Edycji w 2023 r.:
7 – 8 marca   |   4 – 5 kwietnia   |   9 – 10 maja

 

Akademia Menedżera jest projektem, który możemy zrealizować po dopasowaniu programu, czasu i miejsca na zamówienie Twojej firmy.

Akademia Menedżera to → Potwierdzona skuteczność przez firmy oraz uczestników → Wiedza sprawdzona w praktyce → Indywidualna diagnoza potencjału liderskiego

Wybierz Akademię, jeśli chcesz łatwiej osiągać cele i stawiasz na nowoczesne rozwiązania, a także, kiedy pełnisz jedną z ról:

 • menedżera
 • osoby kierującej obszarem HR w firmie
 • lidera, kierownika projektu
 • właściciela firmy
 • twórcy organizacji typu start-up

Jeżeli potrzebujesz praktycznego podejścia stawiającego na rozwój Twój, a także współpracowników, zarządzania opartego o współpracę  w zespole i wierzysz, że ambicja i wyzwania są motorem sukcesu, to AKADEMIA MENEDŻERA JEST DLA CIEBIE!

Same szkolenia menedżerskie – to za mało → AKADEMIA MENEDŻERA 3.0 to skuteczne rozwiązanie dające kompleksowe odpowiedzi na wyzwania stojące przed osobami kierującymi innymi.

Korzyści jakie przynosi nasz projekt Akademii Menedżera uczestnikom – poznaj konkrety:

1. INDYWIDUALNA DIAGNOZA I DORADZTWO DLA UCZESTNIKÓW – WZROST SAMOŚWIADOMOŚCI I OSOBISTEJ SKUTECZNOŚCI LIDERA

AKADEMIA MENEDŻERA 3.0 to przede wszystkim wartościowa analiza profilu osobowego uczestnika z wykorzystaniem sprawdzonych i certyfikowanych metod:

 • DISC D3™ = DISC + TEAMS + VALUES + BAIROZSZERZONY KWESTIONARIUSZ STANOWIĄCY BATERIĘ AŻ 4 TESTÓW I ZAWIERAJĄCY 6 RAPORTÓW NA 34 STRONACH! Jeżeli chcesz poznać styl komunikacji, sposób budowania relacji w zespole, strukturę motywacji, role zespołowe, rodzaj potencjału menedżerskiego i przywódczego, a także motywy i wartości swoich działań i działań współpracowników, to DISC D3™ odpowiada na Twoje potrzeby.
 • FRIS® NOWOCZESNE POLSKIE NARZĘDZIE DIAGNOSTYCZNE I ROZWOJOWE oparte na badaniach naukowych z bardzo wysokimi wskaźnikami psychometrycznymi, które niezwykle trafnie opisuje i określa naturalny STYL MYŚLENIA i STYL DZIAŁANIA człowieka. Są to właściwości ludzkiego umysłu. W rezultacie nie podlegają one mianie w trakcie życia danej osoby (jak Styl Myślenia) lub podlegają niewielkim modyfikacjom (jak Styl Działania).

Wyniki tych badań i wszystkie raporty zostaną omówione z trenerem w trakcie indywidualnych konsultacji.

2. SZKOLENIA MENEDŻERSKIE NASTAWIONE NA BUDOWANIE AKTYWNYCH POSTAW I WZMACNIANIE PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI

Dołączając do Akademii Menedżera 3.0, bierzesz udział w 3 szkoleniach menedżerskich, a każde z nich odbywa się w formie 2 – dniowej sesji warsztatowej (razem 6 dni szkoleniowych). Celem Akademii jest wykształcenie nawyków i postaw Lidera 2020+, wobec czego odbywają się w kilkutygodniowych odstępach, aby utrwalać zdobytą wiedzę i  kształtować nawyki.

I. Sesja: SKUTECZNY MENEDŻER – LIDER, czyli od zarządzania sobą do zarządzania zespołem

II. Sesja: TAJNIKI, METODY I NARZĘDZIA MOTYWACJI, czyli jak uaktywniać i wspierać odpowiedzialność, zaangażowanie, a także lojalność członków zespołu

III. Sesja: ZAAWANSOWANA KOMUNIKACJA MENEDŻERSKA, czyli konstruktywna informacja zwrotna, ocenianie i rozmowy w trudnych sytuacjach bez tajemnic

Co wyróżnia naszą Akademię Menedżera 3.0 na tle innych programów?

  • Na zajęciach rozpatrujemy  przypadki indywidualne. Każdy moduł szkolenia poprzedza rozmowa z trenerem dotycząca Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu pracujemy na istocie problemów menedżerskich uczestników.
  • Po każdym module tematycznym dokonasz podsumowania, a zdobyte umiejętności pozwolą Ci nie tylko szybko wprowadzić, ale także wzmocnić postawy w praktyce zawodowej.
  • W trakcie szkoleń stosowane są przez trenerów dynamiczne, aktywne formy pracy: dyskusje, gry, mini-wykłady interaktywne, prace nad case’ami, a także ćwiczenia symulacyjne z rolami, praca z kamerą, filmy. Połączenie tych elementów daje nieograniczone możliwości kształtowania nowego lepszego Lidera XXI wieku.
  • Dostajesz pakiet konkretnych, praktycznych narzędzi i technik, które wdrażając po każdym module, dają niesamowite możliwości i poprawę funkcjonowania Twojego wymarzonego zespołu.
  • Akademia Menedżera to networking szyty na miarę.  Możliwość wymiany doświadczeń i implementowania doskonałych praktyk liderskich.

3. INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU MENEDŻERSKIEGO: COACHING – KONSULTACJE – E-MENTORING

Szukasz coachingu? Każdy z uczestników AKADEMII ma okazję zbudować w porozumieniu z trenerem swój Indywidualny Plan Rozwoju Menedżerskiego i uzyskać wparcie trenera w jego realizacji w ramach bieżącego e-mentoringu przez cały czas trwania Projektu, a także dożywotnie wsparcie w zakresie wprowadzania zmian. Naszą niepisaną misją jest tworzenie świata liderów zaangażowanych i zmieniających postawy. W okresie między szkoleniami menedżerskimi polecamy i liczymy na Twój  udział w ok. 2-godzinnym indywidualnym spotkaniu doradczo–coachingowym z trenerem. Jesteśmy dla Ciebie!

Akademia Menedżera to ponad 52 godziny intensywnej pracy w trakcie zajęć, a także spotkań konsultacyjnych. Dodatkowo własna praca wdrożeniowa uczestnika między zajęciami i z literaturą.

4. TRENER Z WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ MENEDŻERSKĄ

Zastanawia Cię, dlaczego jesteśmy pewni, że nasza Akademia Menedżera rozwinie Twoje umiejętności? Zajęcia w ramach AKADEMII są autorskimi opracowaniami, przygotowanymi przez Annę Podgórską CEO HOMO CREATORE. To trenerka, która przez ostatnie 20 lat doprowadziła do poprawy pracy organizacji, zmieniając na lepsze oblicze tysięcy liderów.

5. NA KAŻDYM SZKOLENIU UCZESTNICY OTRZYMUJĄ ODPOWIEDNIO DOBRANĄ DO TEMATYKI I NIEZBĘDNĄ DO DALSZEGO ROZWOJU KSIĄŻKĘ – Z OBSZARU AKTUALNEJ I WARTOŚCIOWEJ LITERATURY FACHOWEJ

Czy wiesz, że Liderzy Przyszłości czytają przynajmniej 50 książek rocznie? W ramach AKADEMII uczestnicy otrzymają min. 3 aktualne i najbardziej wartościowe  pozycje książkowe, jako literaturę uzupełniającą do studiowania między sesjami. Wiedzę z książek polecanych przez najlepszych menedżerów i praktyków biznesu wykorzystasz również na zajęciach. To bardzo cenne źródło pomysłów, przykładów i inspiracja do własnych poszukiwań.

Zapisz się na Akademię Menedżera, jeśli:

 1. Chcesz podążać za nowoczesnymi trendami w zarządzaniu opartymi na pozytywnej współpracy, wartościowej komunikacji asertywnej
 2. Potrzebujesz lepiej zarządzać sobą, zespołem i efektywnie udzielać informacji zwrotnej nie wywołując białej gorączki przed spotkaniem u siebie a po wizycie „na dywaniku” – u członka Twojego zespołu
 3. Pragniesz poznać nowe metody skutecznego motywowania swoich pracowników i wzmacniania ich pozytywnych postaw
 4. Chcesz się  dowiedzieć, jak sobie radzić z systemami ocen okresowych i jak zarówno oceny okresowe jak i różne podejścia do przekazywania informacji zwrotnej wpływają na motywację i zaangażowanie pracowników
 5. Dążysz do podniesienia w swoim zespole poczucia odpowiedzialności, wspólnoty i zaangażowania
 6. Masz otwartą głowę i odwagę na zmiany, na nową jakość w zarządzaniu zespołem i organizacją

AKADEMIA MENEDŻERA daje uczestnikom jeszcze więcej korzyści:

 1. Dostajesz narzędzia, dzięki którym określisz swój potencjał osobowości, styl komunikacji i główne motywatory – swoje, a także członków zespołu i  partnerów biznesowych. To pozwoli zbudować zespół marzeń
 2. Akademia Menedżera to początek Twojej drogi, na której zaczniesz wykorzystywać swoje mocne strony, zamiast frustrować się słabszymi
 3. Zarządzanie potencjałem i relacjami w zespole stanie się przyjemne i dalekie będzie od manipulacji a w rezultacie bliskie wsparciu i osiąganiu zamierzonych celów
 4. Czy komunikacja asertywna i kierowania emocjami w trakcie trudnej rozmowy spędza Ci sen z powiek? Podczas Akademii otrzymujesz autorskie narzędzie skonstruowane na bazie doświadczeń 20 lat pracy, wspierające i na nowo budujące wartość komunikacji
 5. Zwiększysz swoją elastyczność i biegłość w stosowaniu różnych metod i narzędzi kierowania zespołem
 6. Dzięki innowacyjnym metodom przyswajania wiedzy znajdziesz i wzmocnisz osobisty styl przywództwa, a także dostrzeżesz cechy lidera, które wcześniej nie miały znaczenia. Teraz jest czas na zmianę!

Współczesne organizacje ulegają szybkim przeobrażeniom – menedżerowie stają wobec wyzwań związanych ze zmianami pokoleniowymi (X, Y, Z, Millenialsi, E…?) osłabieniem skuteczności dotychczasowych metod motywowania na rzecz motywacji 3.0 i zmianami organizacyjnymi wymuszonymi przez rewolucję technologiczną (metody agile, turkusowe organizacje, samozarządzające się zespoły, nowe wyzwania przez HR BP).

Konieczność poszukiwania rozwiązań budujących nową jakość pracy w zespole i wyższy poziom zaangażowania stała się codziennością. Kluczem do sukcesu okazuje się postawa i umiejętności menedżera. To on potrafi właściwie korzystać z narzędzi komunikacyjnych, inspiruje, wspiera, motywuje. Dodatkowo stwarza warunki do przejawiania coraz większej odpowiedzialności i samodzielności przez członków zespołu.

Jeżeli do tego tematu potrzebujesz szkolenia:

 • ZAMKNIĘTEGO dla Twojego zespołu lub firmy
 • INDYWIDUALNEGO dla jednej osoby
 • prowadzonego w formie ON-LINE lub w połączeniu on-line ze szkoleniem stacjonarnym

Skontaktuj się z nami > dopasujemy specjalne rozwiązania dla Ciebie

Opinie o szkoleniu

Prowadzący szkolenie

Anna Podgórska

Założycielka i CEO Homo Creatore, menedżer i trener biznesu, wykładowca na studiach podyplomowych Executive MBA ALK, certyfikowany doradca metod badania potencjału ludzi i zespołów: DISC D3, FRIS i HOGAN.

Programy

SESJA I.

SKUTECZNY MENEDŻER, czyli od zarządzania sobą do zarządzania zespołem

 1. Określanie potencjału uczestników oraz potencjału osób z nimi współpracujących – na podstawie metody DISC D3 (styl komunikacji, strategie podejmowania decyzji, preferowane role zespołowe, wartości i przekonania motywujące)
 2. Porażka i sukces, czyli dlaczego nie ma sukcesów bez porażek, a także jak sobie z nimi konstruktywnie radzić
 3. Dobre zarządzanie sobą a dobre zarządzanie energią zespołu
 4. Styl Myślenia i Styl Działania, czyli czego możesz się dowiedzieć o sobie jako liderze oraz o swoim zespole i jak to przekuć na lepszą współpracę dzięki metodzie FRIS®
 5. Wyzwania i możliwe rozwiązania dla menedżerów w różnych typach organizacji w kontekście wartości oraz preferowanych tendencji w modelu osobowości

zobacz szczegółowy program SESJI I.

SESJA II.

TAJNIKI, METODY I NARZĘDZIA MOTYWACJI, czyli jak uaktywniać i wspierać odpowiedzialność, zaangażowanie oraz lojalność członków zespołu

 1. Mechanizmy motywacji, czyli co zrobić, aby ludzie się naprawdę zaangażowali w swoją pracę
 2. Czynniki wpływające na współczesne organizacje determinujące zmianę form pracy i sposobów zarządzania
 3. Konstruktywna komunikacja w pracy menedżera w ramach triady: Szacunek – Uprzejmość – Stanowczość
 4. Konstruktywna komunikacja budująca mosty
 5. Jak poradzić sobie z demotywującym efektem tradycyjnych systemów ocen okresowych i zbudować skuteczny system nastawiony na realizację celów
 6. W kierunku odpowiedzialności i większej autonomii współpracowników – utopia, czy realia
 7. Budowanie indywidualnych planów wdrożenia wiedzy i umiejętności z Akademii Menedżera 3.0

zobacz szczegółowy program SESJI II.

SESJA III.

ZAAWANSOWANA KOMUNIKACJA MENEDŻERSKA, czyli konstruktywna informacja zwrotna, ocenianie i rozmowy w trudnych sytuacjach bez tajemnic

 1. Wyzwania związane ze stylem komunikowania się stojące przed menedżerami we współczesnych organizacjach
 2. Zaawansowana komunikacja menedżerska jako klucz do wspierania odpowiedzialności i zaangażowania członków zespołu
 3. Jak budować porozumienie i relacje z członkiem zespołu?
 4. Specjalistyczne narzędzia komunikacji i wywierania wpływu w praktyce menedżerskiej
 5. W jaki sposób wykorzystać komunikację angażującą w codziennym zarządzaniu zespołem w różnych sytuacjach

zobacz szczegółowy program SESJI III.

Co wchodzi w cenę pakietu Akademii Menedżera dla każdego uczestnika:

 1. Przeprowadzenie szczegółowej analizy profilu osobowego następującymi kwestionariuszami: baterią 4 testów DISC D3 (zawierającą kwestionariusze: DISC, TEAMS, VALUES oraz BAI), a także FRIS Styl Myślenia i Działania
 2. Pisemne raporty z tych badań oraz konsultacyjna rozmowa z doradcą wyjaśniająca wnioski z otrzymanych wyników oraz wsparcie w przygotowaniu indywidualnego programu rozwojowego
 3. 3 x 2 dni sesje szkoleń menedżerskich odbywające się stacjonarnie z częstotliwością ok. raz na miesiąc
 4. Zadania wprowadzające i rozwojowe przed i po każdej z 3 sesji szkoleniowych
 5. E-mentoring z trenerem w trakcie trwania całej Akademii i 12 miesięcy po jego zakończeniu
 6. Jedną konsultację / coaching indywidualny z trenerem
 7. Catering na przerwy kawowe i obiad dla każdego uczestnika w trakcie trwania zajęć szkoleniowych
 8. Materiały szkoleniowe i ćwiczenia na każde z 3 szkoleń
 9. 3 aktualne pozycje książkowe z literatury fachowej
 10. Dyplomy ukończenia AKADEMII

czyli łącznie ok. 52 godziny pracy z trenerem plus praca własna uczestnika.

Warunki

MIEJSCE:

Sale w Warszawie – przed szkoleniem zostanie uczestnikom podane dokładne miejsce.

ORIENTACYJNY PLAN DNIA SZKOLENIOWEGO:

 • 9.30 – 9.45 rejestracja uczestników
 • 9.45 – 10.00 catering przed szkoleniem
 • 10.00 – 11.45 część merytoryczna szkolenia
 • 11.45 – 12.00 catering: przerwa kawowa
 • 12.00 – 13.30 część merytoryczna szkolenia
 • 13.30 – 14.15 przerwa na lunch
 • 14.15 – 15.45 część merytoryczna szkolenia
 • 15.45 – 16.00  catering: przerwa kawowa
 • 16.000 – 17.30 część merytoryczna szkolenia

SZCZEGÓŁOWE ZASADY UCZESTNICTWA – czytaj więcej