Trening indywidualny z zakresu wystąpień publicznych

Klient: Firma produkująca chemię budowlaną

Ten dwudniowy trening realizowaliśmy dla członka zarządu jednego ze światowych liderów na rynku specjalistycznych produktów chemicznych dla branży budowlanej oraz przemysłu.

Zajęcia poprzedzone zostały szczegółową diagnozą potrzeb, aby jak najlepiej dopasować trening do oczekiwań osoby szkolonej, która ze względu na sprawowaną funkcję dość często występuje publicznie. Odbiorcami jej prezentacji są pracownicy lub osoby zasiadające w zarządzie organizacji.

Spotkania treningowe skupiały się na pracy nad następującymi zagadnieniami:

  • metody i techniki, które miały doprowadzić do zwiększenia zainteresowania wypowiedziami oraz ułatwić przekonanie odbiorców do koncepcji szkolonego członka zarządu
  • poznanie metod wydajniejszego korzystania z prezentacji multimedialnych, tak by naprawdę wspomagały i uatrakcyjniały prezentację a nie usypiały odbiorców

Osoba szkolona w ramach zajęć pracowała na własnym materiale i prezentowała go przed specjalnie zorganizowaną na potrzeby projektu grupą ko-trenerów. Dzięki temu rozwiązaniu na bieżąco mogła wnosić korekty i doskonalić swoje umiejętności.

Na zakończenie projektu uczestnik realizował 30 dniowy e-mentoring, w ramach którego otrzymywał wsparcie od trenera związane z wdrażaniem do praktyki wiedzy i umiejętności z treningu.