Przejdź do treści

AKADEMIA MENEDŻERA 3.0 - szkolenie dla menedżerów

3 miesiące pracy, 6 dni szkoleń, indywidualne konsultacje i doradztwo ekspertaKup terazNapisz do nas

Informacje o kursie Akademia Menedżera 3.0:

To trwający 3 miesiące projekt realizowany 2 razy w roku: marzec – maj oraz październik – grudzień. Mamy potwierdzoną skuteczność dzięki kolejnym edycjom kursu realizowanym od 2017 roku. Dostajesz wiedzę sprawdzoną w praktyce.

Oprócz 3 szkoleń menedżerskich realizowanych stacjonarnie w Warszawie Akademia zawiera indywidualną diagnozę potencjału liderskiego każdej z uczestniczących osób oraz badanie jej potrzeb – od tego zaczynamy wspólną pracę.

Praca przebiega warsztatowo w ekskluzywnej małej grupie (do 6 osób) i prowadzona jest z wykorzystaniem przykładów z praktyki zawodowej uczestników.

 

Dla kogo szkolenie AKADEMIA MENEDŻERA 3.0?

       ✔️    menedżera

       ✔️    osoby kierującej obszarem HR

       ✔️    lidera, kierownika projektu

       ✔️    zastępców kadry menedżerskiej

       ✔️    właścicieli firm

       ✔️    twórców startupów

Korzyści, jakie przynosi uczestnikom program szkolenia Akademii Menedżera:

1. INDYWIDUALNA DIAGNOZA I DORADZTWO DLA UCZESTNIKÓW – WZROST SAMOŚWIADOMOŚCI I OSOBISTEJ SKUTECZNOŚCI LIDERA

DISC D3™ = DISC + TEAMS + VALUES + BAI → ROZSZERZONY KWESTIONARIUSZ STANOWIĄCY BATERIĘ AŻ 4 TESTÓW I ZAWIERAJĄCY 6 RAPORTÓW NA 34 STRONACH!

Jeżeli chcesz poznać styl komunikacji, sposób budowania relacji w zespole, strukturę motywacji, role zespołowe, rodzaj potencjału menedżerskiego i przywódczego, a także motywy i wartości swoich działań oraz współpracowników – zapewni to DISC D3™

BADANIE ROZWOJOWE HOGANA HDS (Hogan Development Survey) → INACZEJ „CIEMNA STRONA OSOBOWOŚCI” WRAZ Z RAPORTEM INSIGHT

Jeżeli chcesz poznać czynniki ryzyka wynikające z Twojej osobowości i wypracowanych na jej bazie strategii zachowania oraz zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu na ścieżce kariery, to kwestionariusz HDC jest właściwą odpowiedzią (chociaż jego lektura nie jest łatwa dla żadnej osoby). Jest bardzo pogłębiony i oparty są na globalnych badaniach nad przywództwem, zawierając 11 kluczowych czynników ryzyka.

2. SZKOLENIA MENEDŻERSKIE NASTAWIONE NA BUDOWANIE AKTYWNYCH POSTAW I WZMACNIANIE PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI

Dołączając do Akademii, bierzesz udział w szkoleniach menedżerskich, a każde z nich odbywa się w formie 2 – dniowej sesji warsztatowej (razem 6 dni szkoleniowych). Celem programu jest wykształcenie nawyków i postaw lidera, wobec czego odbywają się w kilkutygodniowych odstępach, aby utrwalać zdobytą wiedzę i  kształtować nawyki.

Co wyróżnia naszą Akademię Menedżera 3.0 na tle innych programów?

 
komunikacja asertywność szkolenie Anna Podgórska

3. INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU MENEDŻERSKIEGO: COACHING – KONSULTACJE – E-MENTORING:

Każdy z uczestników Akademii ma okazję zbudować swój Indywidualny Plan Rozwoju Menedżerskiego i uzyskać wparcie trenera w jego realizacji w ramach bieżącego e-mentoringu przez cały czas trwania Projektu, a także wsparcie w ciągu roku od zakończenia programu w zakresie wprowadzania zmian. Naszą niepisaną misją jest tworzenie świata liderów zaangażowanych i zmieniających postawy. Jesteśmy dla Ciebie! Akademia Menedżera to ponad 52 godziny intensywnej pracy w trakcie zajęć, a także spotkań konsultacyjnych. Dodatkowo własna praca wdrożeniowa uczestnika między zajęciami i z literaturą.

4. TRENER Z WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ MENEDŻERSKĄ

Zajęcia w ramach AKADEMII są autorskimi opracowaniami, przygotowanymi przez Annę Podgórską założycielkę HOMO CREATORE. To trenerka, która przez ponad 20 lat miała ogromny udział w poprawie pracy wielu organizacji, wspierając rozwój licznych liderów.

Anna Podgórska Trenerka Mentorka Prowadząca szkolenie 20 lat doświadczenia

5. NA KAŻDYM SZKOLENIU UCZESTNICY OTRZYMUJĄ ODPOWIEDNIO DOBRANĄ DO TEMATYKI I WSPIERAJĄCĄ DALSZY ROZWÓJ KSIĄŻKĘ

Czy wiesz, że Liderzy Przyszłości czytają przynajmniej 50 książek rocznie? W ramach programu uczestnicy otrzymają min. 3 aktualne i najbardziej wartościowe  pozycje książkowe, jako literaturę uzupełniającą do studiowania między sesjami. Wiedzę z książek polecanych przez najlepszych menedżerów i praktyków biznesu wykorzystasz również na zajęciach. To bardzo cenne źródło pomysłów, przykładów i inspiracja do własnych poszukiwań.

Czujesz, że to szkolenie jest dla Ciebie, więc działaj bez odkładania tego na "wieczne jutro". Zapisz się już teraz!

Co jeszcze zyskasz dzięki Akademii Menedżera:

Zapisz się na Akademię Menedżera, jeśli:

 

Chcesz działać skutecznie i osiągać cele?

Potrzebujesz nowego napędu do działania, motywacji do podejmowania wyzwań i umiejętności angażowania ludzi z Twojego zespołu wokół wspólnych celów?

Zależy Ci na wiedzy, jak budować system motywacyjny i stosować czynniki motywujące finansowe oraz pozafinansowe?

Chcesz dowiedzieć się jak motywować współpracowników?

Chcesz rozwinąć kompetencje liderskie?

Zależy Ci na odkryciu wszystkichTwoich mocnych stron a także obszarów do rozwoju, żeby wzmocnić swoje kluczowe kompetencje w obszarach potrzebnych współczenym liderom?

Chcesz udoskonalić umiejętność delegowania zadań?

Potrzebujesz konkretnych narzędzi do zarządzania zadaniami, odpowiedniego ich przekazywania właściwym osobom we właściwy sposób oraz monitorowania?

Chcesz wprowadzić zasady konstruktywnej informacji zwrotnej?

Chcesz się dowiedzieć, jak stosować feedback oraz feedforward zarówno w sytuacji błędów jak i wyrażania uznania – bez agresji i stresu?

Szukasz sposobów na poprawę swojej komunikacji z zespołem?

Zależy Ci na rozpoznaniu specyfiki stylu komunikacji i motywatorów Twoich współpracowników oraz stosowaniu wynikających stąd wniosków w praktyce?

Nie zwlekaj. Dołącz teraz!

Ten warsztat sprawdza się w działaniu! Dołącz do ekskluzywnego grona Uczestników, by rozwinąć kluczowe umiejętności wspierające Twój sukces.

Podejmiesz wyzwanie?
Poznaj trenerkę, która poprowadzi szkolenie:

Anna Podgórska - Ekspertka zarządzania zespołami i komunikacji

Anna Podgórska

Ekspertka zarządzania zespołami, komunikacji i skuteczności osobistej, CEO Homo Creatore. 

Posiada ponad 20 lat doświadczenia menedżerskiego, trenerskiego i doradczego, które przekłada na sukcesy swoich klientów. Jako wykładowczyni na prestiżowych studiach podyplomowych Executive MBA ALK i posiadając certyfikaty DISC D3, FRIS i HOGAN, pomaga optymalnie wykorzystać potencjał ludzi i zespołów.

  • Jako twórczyni strategii programowej znanej i cenionej i na rynku polskim firmy szkoleniowej, a także trenerka biznesu z wieloletnim doświadczeniem, jak mało kto zna od podszewki mechanizmy komunikacji między ludźmi, motywowania i zarządzania.
  • Opracowała  autorski program szkoleniowy z konstruktywnej komunikacji uwzględniający odkrycia psychologii współczesnej, poziom aktualnego rozwoju relacji społecznych i praktykę kultury organizacyjnej, asertywność a także dokonania nurtu Komunikacji Bez Przemocy M. Rosenberga.
  • Posiada niezwykle bogate doświadczenie zawodowe przede wszystkim jako specjalistka, menedżerka, wykładowczyni komunikacji zaawansowanej na studiach MBA w ALK oraz erudycyjną wiedzę, które potrafi przekazać w sposób łatwy, zrozumiały i z humorem.
  • Prowadząc szkolenie w niezwykle zaangażowany sposób, płynnie wiąże wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami, a dodatkowo z przykładami z życia uczestników i ich organizacji, czyniąc dla nich najtrudniejsze kwestie ciekawymi i zrozumiałymi.

Współpracowała z takimi firmami jak:

Anna Podgórska współpraca z firmami

Rekomendacje uczestników poprzednich edycji?

Opinie o szkoleniu

Konkretnie, bardzo precyzyjnie, duża energia i zaangażowanie, uwaga trenerki skierowana na każdego uczestnika i jego problemy.
Duża wartość to, że pracowaliśmy na przykładach każdego z uczestników, a nie "wymyślonych"

Szkolenie prowadzone w fantastyczny sposób, ciepła, miła atmosfera, profesjonalne przygotowanie, żartobliwy sposób prowadzenia skupiający uwagę słuchaczy

Bardzo interaktywny sposób prowadzenia szkolenia. Trenerka zdołała przez cały czas trwania szkolenia utrzymać uwagę i wysoki poziom skupienia i pobudzenia uczestników.

Szkolenie prowadzone w bardzo ciekawy i dynamiczny sposób. Trenerka z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem odpowiadała z uśmiechem na każde zadane pytanie. Wiedza bardzo się przyda w wykonywanej przeze mnie pracy.

Pobierz
e-Book